Gazetka szkolna

Szanowni Państwo,

 

mamy zaszczyt oddać w Wasze ręce drugi numer gazetki szkolnej "Głos Siódemki", który zdobi okładka namalowana przez naszą utalentowaną redaktorkę - Aleksandrę Łakomik.

W środku przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych artykułów. Dowiecie się z nich, dlaczego warto odwiedzić Włochy, czy da się znaleźć plusy nauczania zdalnego, poznacie nasze pasje, obejrzycie nasze prace, zapoznacie się ze sposobami radzenia sobie ze stresem... Ach, tyle tematów przed Wami! Odkrywajcie je, pytajcie, szukajcie odpowiedzi i... odpocznijcie trochę podczas czytania naszej gazety, zrelaksujcie się!

Zachęcamy również do wzięcia udziału w dwóch konkursach organizowanych przez naszych redaktorów, więcej szczegółów znajdziecie w środku numeru (konkurs „Zrób to sam” - str. 31 oraz Quiz - str. 46)

 

Miłego czytania!

Redakcja

Numer 3 "Głosu Siódemki" w linku poniżej:

https://drive.google.com/file/d/15OkSi-7MzNGOk7FAc3jvoujYovBF8ex_/view?usp=sharing

Kolejny numer "Głosu Siódemki" w linku poniżej:

Zapraszamy Was do przeczytania kolejnego numeru "Głosu Siódemki" naszych artykułów dowiecie się, co ciekawego wydarzyło się ostatnio w Siódemce, poczytacie, ale też cofniecie się w czasie, dzięki wspaniałym wywiadom uczniów z klasy 6a pod hasłem "Szkoła dawniej i dziś". Polecamy przeczytanie artykułu o karnawale w Rio, w którym Filip przybliża nam karnawałowe zwyczaje, ale też atrakcje, jakie możemy podziwiać w tym pięknym mieście. Przygotowaliśmy dla Was również zagadnienia z ekologii, recenzję książki i filmu, materiał na temat portali społecznościowych oraz wiele, wiele innych treści, które - mamy nadzieję - Was zaciekawią! Uwielbiamy dla Was pisać, dziękujemy, że jesteście z nami!

Życzymy Wam miłej lektury i bezpiecznych ferii!
Redakcja "Głosu Siódemki"

https://drive.google.com/file/d/1z7VGOIxYG2ooxr-1CVy0N16a3zUSyhrX/view?fbclid=IwAR3pbO0xo9ivF6yUrsmYwlg1k8m_sBml8H5aZS98MD5C1KxoGANJPFD8bsY

Kategoria: Powiązane pliki [2]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Pliki do pobrania
pdf 2021-05-18 Głos Siódemki nr 1 2021.pdf
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 718
Głos Siódemki nr 1 2021.pdf 34.92MB zobacz
pdf 2021-05-18 Głos Siódemki nr 2 2021.pdf
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 676
Głos Siódemki nr 2 2021.pdf 52.12MB zobacz
do góry