Wybory do SU 2020

KONKURS - JAK DOBRZE ZNASZ SWOJEGO NAUCZYCIELA!!!

Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich uczniów klas 4-8 do wzięcia udziału w konkursie z okazji Dnia Nauczyciela.

Czy dobrze znasz tych, którzy Cię uczą? Czy jesteś spostrzegawczy? Sprawdź się! Obejrzyj zdjęcia i spróbuj każde dopasować do konkretnego nauczyciela. Wypisz swoje propozycje (w punktach, wg kolejności zdjęć) i dostarcz do Samorządu do czwartku (15.10.20). Wygra osoba z największą liczbą trafień.

Czekamy na Wasze propozycje i życzymy powodzenia!

SĄ JUŻ WYNIKI WYBORÓW!

Dziś odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. W głosowaniu wzięli udział wszyscy obecni uczniowie klas 4-8.
Komisja wyborcza podliczyła głosy i znamy już wyniki.

Przewodniczącym szkoły został Wiktor Wysocki z klasy 7 b, wiceprzewodniczącą Nikola Zięba z 7 c, skarbnikiem Julia Rusek z 7 a, a członkami Zarządu: Kinga Uranek z 6 c i Krzysztof Spadło z 6 c.

Dziękujemy wszystkim kandydatom oraz głosującym, a nowemu Samorządowi życzymy samych sukcesów w pracy na rzecz szkoły.

---------------------------------------------

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO - 30.09.2020!

W środę 30 września w godzinach 8.00-11.30 w sali kamiennej odbędą się wybory do Samorządu Uczniowskiego.
Klasy 4-8 wraz z nauczycielami schodzą na głosowanie wg podanego harmonogramu. Zasady głosowania zamieszczone zostały w zakładce Samorządu (Ordynacja wyborcza). Na karcie do głosowania znajduje się również krótka instrukcja.
Każdy uczeń poczuje się jutro jak na prawdziwych wyborach, gdy będzie wrzucał swój głos do urny wyborczej.
Kandydatom życzymy powodzenia, a wszystkim głosującym mądrych wyborów.

W załącznikach poniżej przedstawiamy kandydatów i ich programy:

---------------------------------------------

Jeżeli chcesz startować w wyborach do Samorządu Uczniowskiego, zgłoś swoją kandydaturę do opiekunów samorządu: p. Renaty Gawin lub p. Beaty Luty.

Przewodniczącym szkoły wg regulaminu może zostać uczeń/ uczennica klasy siódmej, który ma co najmniej bardzo dobrą ocenę z zachowania i spełnia kryteria, o których mowa w regulaminie (do zapoznania się w zakładce "Samorząd"). Wiceprzewodniczącym i skarbnikiem może zostać uczeń/uczennica klasy siódmej i ósmej. Uczniowie klas 4-6 mogą w Samorządzie Uczniowskim pełnić funkcje członków Zarządu (2 miejsca).

W tym roku kampania wyborcza odbędzie się za pośrednictwem strony internetowej szkoły. Kandydaci będą mieli za zadanie wykonać krótką prezentację za pomocą nagrania lub przedstawienia swojego zdjęcia wraz z opisem.

Wszystkie szczegóły u opiekunów Samorządu. Kandydatury można zgłaszać osobiście do 18 września lub za pośrednictwem dziennika do 20 września.

Kategoria: Powiązane pliki [7]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz