Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt oddać w Wasze ręce drugi numer gazetki szkolnej "Głos Siódemki", który zdobi okładka namalowana przez naszą utalentowaną redaktorkę - Aleksandrę Łakomik.

W środku przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych artykułów. Dowiecie się z nich, dlaczego warto odwiedzić Włochy, czy da się znaleźć plusy nauczania zdalnego, poznacie nasze pasje, obejrzycie nasze prace, zapoznacie się ze sposobami radzenia sobie ze stresem... Ach, tyle tematów przed Wami! Odkrywajcie je, pytajcie, szukajcie odpowiedzi i... odpocznijcie trochę podczas czytania naszej gazety, zrelaksujcie się!

Zachęcamy również do wzięcia udziału w dwóch konkursach organizowanych przez naszych redaktorów, więcej szczegółów znajdziecie w środku numeru (konkurs „Zrób to sam” - str. 31 oraz Quiz - str. 46)

Miłego czytania!

Numer 3 "Głosu Siódemki" w linku poniżej:

Kolejny numer "Głosu Siódemki" w linku poniżej:

Zapraszamy Was do przeczytania kolejnego numeru "Głosu Siódemki" naszych artykułów dowiecie się, co ciekawego wydarzyło się ostatnio w Siódemce, poczytacie, ale też cofniecie się w czasie, dzięki wspaniałym wywiadom uczniów z klasy 6a pod hasłem "Szkoła dawniej i dziś". Polecamy przeczytanie artykułu o karnawale w Rio, w którym Filip przybliża nam karnawałowe zwyczaje, ale też atrakcje, jakie możemy podziwiać w tym pięknym mieście. Przygotowaliśmy dla Was również zagadnienia z ekologii, recenzję książki i filmu, materiał na temat portali społecznościowych oraz wiele, wiele innych treści, które - mamy nadzieję - Was zaciekawią! Uwielbiamy dla Was pisać, dziękujemy, że jesteście z nami!

Życzymy Wam miłej lektury i bezpiecznych ferii!
Redakcja "Głosu Siódemki"

Kategoria: Powiązane pliki [2]