Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe:

Kółko teatralne p. Beata Luty

- wtorek 14.40

- czwartek 14.35

Konsultacje:

Konsultacje odbywają się w terminie wcześniej ustalonym z uczniem lub rodzicem.

Jolanta Bijak - w terminie wcześniej uzgodnionym z uczniem / rodzicem

Artur Polak - w terminie wcześniej uzgodnionym z uczniem / rodzicem

Wiesłwaw Bogacz - Owczarczyk - wtorek 6.45 - 7.45 sala 32

Joanna Bojczuk - środa 13.50 - 14.50

Anna Cerkiewnik - środa (uczniowie) 14.35 - 15.05, czwartek (rodzice) 14.35 - 15.05 - gabinet surdopedagoga nr 36

Dulewicz - czwartek 9.40 - 10.40

Agnieszka Strzemińska - poniedziałek 9.50 - 10.20 (rodzice), wtorek 14.35- 15.05 sala 27

Ilona Kuliga - wtorek 11.30 - 11.45 pokój nauczycielski, środa 7.00- 7.45 sala 40,

Lidia Królik - poniedziałek - 12.40- 13.40 sala 2 od 19.09.2022 r.  środa 7.40 - 8.40 sala 2

Renata Mrozińska - czwartek  - 13.45- 14.45 sala 41

Magda Zasada -  środa 8.15-8.45 i czwartek 8.15-8.45 (sala 38)

Marzena Brzezińska - Bartuś - piątek - 14.35 - 15.35 sala 30

Beata Luty - poniedziałek 10.45- 11.15,  piątek - 14.40 - 15.10 sala 26

Anita Sobczak - poniedziałek 10.30 - 1130

Małgorzata Strycharczyk - środa 14.45 - 15.15

Katarzyna Prucnal  - czwartek 11.30 - 12.30

Katarzyna Duch - środa 7.00 - 8.00

Beata Kaczorowska - poniedziałek 7.30 - 8.30

Ilona Olszewska - wtorek - czwartek 15.00 - 16.00

Joanna Ślęzak - piątek 7.50 - 8.50

Izabela Musiał - wtorek 7.30 - 8.00, czwartek 13.15- 13.45

Grażyna Michalska - poniedziałek 7.50- 8.50

Barbara Wszołek - środa - 11.30 - 12.30

Anna Dybowska - środa 10.00 - 11.00

Małgorzata Majszyk - do 29.09 - poniedziałek 12.50 - 13.50, od 30 .09 - wtorek 8.00- 9.00

Agnieszka Grzelka - Łakomik - piątek od 15.00 do 16.00.

Magdalena Latos - czwartek 11.50 - 12.50 sala 32

Sandra Łyczek - środę o 14.50-15.50 w sali nr 29.

Katarzyna Przesmycka - czwartek 10.35 - 11.05 sala 44

Agata Kozera - czwartek 9.40 - 10.10 sala 44

Anna Topolska - środa 9.30 - 10.30

Marta Borzęcka - wtorek 11.35 - 12.35

Renata Gawin - poniedziałek 8.30- 9.30 (gabinet wf)

Sylwester Iwanowski - wtorek 7.45- 8.45 (gabinet wf)

Ks. Adrian Piętka - piątek 12.40- 13.40

Ewa Tarnówka - poniedziałek 14.45 - 15.45

Monika Jewak - środa 7.00- 8.00

Aleksandra Kościuszko-Koń -  wtorek 13.00-14.00. 



 

do góry