Strona główna/Aktualności/Już 3 czerwca zapraszamy na Międzypokoleniowy Odlotowy (..)

Już 3 czerwca zapraszamy na Międzypokoleniowy Odlotowy Piknik w SP7

11 Maja 2023
Jeśli byłeś z nami w poprzednich latach, to wiesz, że z SP7 nie będziesz nie nudził i nie może Cię u nas zabraknąć i w tym roku. Tym bardziej, że obok tradycyjnych już atrakcji (kiermasz książek, zabawek i gier, kawiarenka, grill, stoiska z rękodziełem artystycznym, zawody sportowe, pokazy tańca), pojawi się jeszcze mnóstwo innych.
Tegoroczny Międzypokoleniowy Piknik odbędzie się pod hasłem „Podróż za jeden uśmiech” i będzie naprawdę ODLOTOWY ! Z nami odwiedzicie USA, Grecję, Włochy, Francję, Wielką Brytanię, Japonię, Brazylię, a może jeszcze jakiś inny kraj, a to wszystko w ciągu kilku emocjonujących godzin. Swoją wizytę potwierdzili już m.in.: Wydział Przyrodniczy Uniwersytetu Śląskiego (Laboratorium), Technikum Lotnicze przy Zespole Szkół w Katowicach, Towarzystwo Motocyklowe TMVolni, Sportowy Klub Modelarski Bobrowniki i wiele innych. Ty również już dziś zarezerwuj sobie czas w sobotę i bądź z nami tego dnia.
Jak co roku przy okazji tych międzypokoleniowych spotkań staramy się zrobić coś dla innych. W tym roku Fundacja DKMS i przeszkoleni wolontariusze z naszej szkoły będą udzielać informacji dotyczących rejestracji potencjalnych Dawców Szpiku.
do góry