Strona główna/Aktualności/ISKIERKI SIÓDEMKI - SZKOLNY MAM TALENT

ISKIERKI SIÓDEMKI - SZKOLNY MAM TALENT

24 Maja 2024

21 maja Samorząd Uczniowski zaprosił uczniów klas 4-8 do udziału w drugiej edycji zabawy ISKIERKI SIÓDEMKI - SZKOLNY MAM TALENT. Uczestnicy zaprezentowali swoje różnorodne talenty, w tym sportowe, muzyczne, taneczne i plastyczne. Zaprezentowali wysoki poziom i jury miało twardy orzech do zgryzienia. Ostatecznie na podium stanęły: Lila Kurasz z kl. 6a, zajmując 3 miejsce za piękną grę na gitarze, Gabrysia Szafruga z kl. 7a, tu jury doceniło jej talent plastyczny, przyznając 2 miejsce. Zwyciężczynią została Asia Siciarz z kl. 7b, oczarowujac wszystkich swym niezwykłym tańcem. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim utalentowanym uczniom, którzy odważyli się wystąpić na scenie. Dziękujemy jury oraz Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.