Strona główna/Aktualności/Zapraszamy do konkursu "Drzewo genealogiczne mojej rodziny (..)

Zapraszamy do konkursu "Drzewo genealogiczne mojej rodziny - dziedzictwo i historia".

7 Kwietnia 2022

Zgodnie z Zarządzeniem  Nr 116/2022 Burmistrza Miasta Czeladź z dnia 1 kwietnia 2022 roku został ogłoszony konkurs plastyczny adresowany do wszystkich dzieci z czeladzkich szkół podstawowych,
pn. "Drzewo genealogiczne mojej rodziny - dziedzictwo i historia".

W związku z powyższym przesyłamy najistotniejsze informacje dot. konkursu z prośbą o ich rozpowszechnienie wśród dzieci i młodzieży.

Konkurs polega na wykonaniu dowolną techniką plastyczną drzewa genealogicznego swojej
rodziny. Opracowane drzewo powinno przedstawiać minimum trzy pokolenia.
Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie jedną pracę w formacie A3 lub A2 (brystol).
Praca może zostać wykonana dowolną techniką plastyczną (np. malowana, rysowana, wyklejana, itp.).
Przyjmowane będą prace opisane zgodnie z podanym wzorem:
a. imię i nazwisko uczestnika,
b. klasa,
c. pełna nazwa szkoły.

Ponadto prace konkursowe należy składać u osoby wyznaczonej przez Dyrektora danej szkoły podstawowej, do której uczęszcza uczeń, w terminie do 26 kwietnia 2022 roku.

W związku z powyższym w załączeniu przesyłam plakat z miejscem na wpisanie danych osoby odpowiedzialnej za zbieranie prac uczniów.
Po terminie składania prac pracownik Urzędu Miasta Czeladź odbierze prace konkursowe z siedziby szkoły.

Szczegóły konkursu znajdziecie Państwo w załączonym do niniejszego maila regulaminie.

Uprzejmie prosimy o promocję konkursu w Państwa mediach społecznościowych oraz o wysłanie informacji za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Laureaci konkursu zostaną nagrodzeni podczas obchodów "Święta Jednoczenia Pokoleń", 13 maja 2022 roku w Kopalni Kultury Czeladź.

Kategoria: Powiązane pliki [3]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz