Strona główna/Aktualności/Miejskie Zakończenie Roku Szkolnego- dyplomy, (..)

Miejskie Zakończenie Roku Szkolnego- dyplomy, wyróżnienia, podziękowania

29 Czerwca 2022

Podczas Miejskiego Zakończenia Roku Szkolnego 2021/22 w Kopalni Kultury zostali nagrodzeni najlepsi uczniowie z naszej szkoły. Wśród laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych znalazło się dwóch uczniów. Dyplomy otrzymali Magdalena Biały i Filip Kubiak oraz ich rodzice i prowadzący nauczyciele: Wiesława Bogacz-Owczarczyk i Joanna Bojczuk. Magdalena Biały jest laureatką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki, a Filip Kubiak laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii. Nagrodą Burmistrza została wyróżniona Magdalena Biały. Pan burmistrz Zbigniew Szaleniec na ręce Pana dyrektora Artura Polaka złożył podziękowania wszystkim uczniom i pracownikom naszej szkoły oraz życzył udanych wakacji.

bb