Strona główna/Aktualności/Lekcje otwarte w ramach programu "Aktywna Tablica"

Lekcje otwarte w ramach programu "Aktywna Tablica"

1 Marca 2023

W lutym br. w SP7 odbyły się trzy lekcje otwarte w ramach programu "Aktywna Tablica"

Lekcje zostały przeprowadzone w klasach:

4b - język polski temat lekcji: Jak się wielkość w życiu rozpoczyna? Ewa Szelburg-Zarembina „Przed pomnikiem Wielkiego Człowieka” przeprowadzona przez p. Sandrę Łyczek,

3a - zajęcia z edukacji polonistycznej krąg tematyczny: W oczekiwaniu na wiosnę, Temat: Dzieje kaczątka. przeprowadzona przez  p: Joannę Ślęzak, nauczyciel współorganizujący: Monika Jewak

1b -zajęcia z edukacji wczesnoszkolnej Temat zajęć: "W układzie słonecznym..." poznajemy układ słoneczny, prowadzący zajęcia Izabela Musiał, nauczyciel wspomagający Małgorzata Majszyk.

Lekcje byly bardzo ciekawe zarówno dla dzieci jak i zaproszonych gości uczniowie bardzo aktywnie z zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach, chętnie pracowali z tablicą rozwijali swoje zainteresowania, wiedzę i umiejętności oraz umiejętności z zakresu  IT.

1b - Wiemy duzo, chcemy więcej, Palnetarium Ślaskie juz na nas czeka.