Strona główna/Aktualności/"Dzień pustej klasy"

"Dzień pustej klasy"

18 Czerwca 2021

18.06. 2021r. to "Dzien pustej klasy" w SP7. Uczniowie z opiekunami spędzili kilka godzin na zabawie, zwiedzaniu, odkrywaniu ciekawych miejsc w naszego misata i okolicy. Każda klasa spędzała ten dzień w zaplanowany wcześniej sposób, a oto kilka informacji z klas:
W klasie 6B. Zainspirowani malarstwem impresjonistycznym, a zwlaszcza tworczoscią Claude Oscara Moneta i "Sniadaniem w ogrodzie" Giuseppe De Nittisa zorganizowalismy plener fotograficzny oraz piknik "Śniadanie na trawie". Bylo pysznie! Najlepsze prace prezentujemy w galerii, mamy nadzieję, że będą inspiracją na nachodzące letnie wieczory na łonie natury. Życzymy milych wrażen uczniowie klasy 6B z wychowawcą Anną Cerkiewnik i panią Kasią. Autorką najlepszego zestawu fotografii zostala Julia Ścigała. Gratulujemy!!!

W ramach akcji "Dzień pustej klasy" uczniowie klas 4a i 4b uczestniczyli w spacerze po Czeladzi. Zwiedzili Stare Miasto oraz park Grabek. Uczniowie oprócz zwiedzania świetnie się bawili na placach zabaw.

Było pysznie, ciekawie i wesoło.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz