Strona główna/Aktualności/Dołącz do akcji "GODZINA DLA ZIEMI 2021"

Dołącz do akcji "GODZINA DLA ZIEMI 2021"

25 Marca 2021

 ww

"Nie ocalimy wszystkiego, co byśmy pragnęli. Ale uratujemy o wiele więcej, niż mogłoby ocaleć, gdybyśmy w ogóle nie podjęli naszych starań." 

                                                  Sir Peter Scott 

  SAMORZĄD UCZNIOWSKI SP 7 ZACHĘCA 

- DOŁĄCZ DO AKCJI  GODZINA DLA ZIEMI 2021 
 

 W tym roku finałowa akcja odbędzie się 27 marca o godz. 20:30. 

  Zgaś światło 27 marca 2021 o 20:30 na 60 minut w geście solidarności z Ziemią. Godzina dla Ziemi WWF to największa akcja ekologiczna na świecie. Co roku bierze w niej udział ok. 180 państw na 7 kontynentach. Od lat inspiruje ona do działań ekologicznych  
z przesłaniem, że warto walczyć o nasz dom - Ziemię. W 2021 roku będzie to już 14. edycja akcji, która jednoczy miliony ludzi na całym świecie. 

 

Dołączmy do globalnej społeczności Godziny dla Ziemi 2021!  W tym roku chcemy to wydarzenie zadedykować Bałtykowi. Dlaczego? Morze Bałtyckie to nasz wielki skarb. 

Dzieli się z nami swoimi bogatymi zasobami, daje nam tlen, przyczynia się do regulacji klimatu. Nie zaśmiecajmy go! 

Zachód Słońca nad morzem to niewątpliwie jeden z najpiękniejszych widoków w Polsce. Zdrowy Bałtyk to zdrowe Polki i Polacy! 

 
Wybierz swoje zdjęcie z pobytu nad Bałtykiem, które ukazuje jego piękno i opublikuj je na swoim Instagramie lub Facebooku wraz z #godzinadlabałtyku i oznacz @wwfpolska. 

 

Zapraszamy również serdecznie do udostępniania zdjęć i filmików z Waszego świętowania Godziny dla Ziemi WWF oraz pięknych fotografii znad morza w komentarzach pod postem na Facebooku Samorządu Uczniowskiego SP7. Oznaczcie je #godzinadlaziemi2021, #earthhour i #godzinadlabałtyku. 

 

woda

 

 

do góry