Strona główna/Aktualności/ II Szkolne Spotkanie z Profilaktyką w Kopalni Kultury.

II Szkolne Spotkanie z Profilaktyką w Kopalni Kultury.

9 Grudnia 2021

7 grudnia w Kopalni Kultury w Czeladzi nasza szkoła zorganizowała II Szkolne spotkanie z profilaktyką. W spotkaniu uczestniczyła młodzież klas VII-VIII ze Szkoły Podstawowej nr 5,  Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej nr 7.  

Młodzież obejrzała spektakl profilaktyczny pt. „Podnieść skrzydła” przygotowany przez grupę teatralną MYŚl-nik  ze Szkoły Podstawowej nr 7 a także uczestniczyła w warsztatach przeprowadzonych przez specjalistów z  Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Będzinie oddział w Czeladzi pt . "Chcę być szczęśliwy". Warsztaty zakończyły się quizem z super nagrodami. Celem spotkania była profilaktyka zapobiegania wszelkim przejawom demoralizacji i uzależnień.

Taka forma profilaktyki bardzo podobała się młodzieży. Przy okazji spotkanie było świetną okazją do integracji międzyszkolnej i wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że Szkolne spotkania z profilaktyką na stałe zapiszą się w kalendarium naszej i nie tylko naszej szkoły.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację tego projektu.

Dziękujemy uczniom, jak zwykle byliście świetni.

Fundatorem nagród był Urząd Miasta Czeladź.

Uczestnicy koła teatralnego MYŚnik w szczególności dziękują Pani Burmistrz Beacie Zawile za osobisty sponsoring pysznej, pachnącej nagrody. Ktoś tu wiedział, że 7 grudnia to Dzień Pizzy : ) Dziękujemy i zapraszamy za rok.

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć i obejrzenia spektaklu https://www.youtube.com/watch?v=fn8K2COa7j4

 

 

 

 

 

 

do góry