• Znaleziono 665 wiadomości.

• Ostatnia
Drogi Ósmoklasisto!

Przed Tobą ważna decyzja dotycząca wyboru Twojej kolejnej szkoły. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkół:

Uwaga rodzice dzieci urodzonych w 2013 roku

Prosimy o dopełnienie obowiązku zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej szkoły podstawowej Informujemy, że rekrutacja do klas pierwszych w roku szkolnym 2020/2021 zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Miasta Czeladź z dnia 14 lutego 2020 roku przeprowadzona zostanie w terminie

Z przyjemnością informuję, że konkurs muzyczny pt.: „Malowanie muzyką do Preludium Deszczowego Fryderyka Chopina” został zakończony i rozstrzygnięty. Wpłynęło bardzo dużo ciekawych prac. Celem konkursu było : popularyzacja wiedzy na temat wybitnego polskiego kompozytora Fryderyka Chopina; upowszechnianie jego twórczości muzycznej; zachęcanie do słuchania muzyki klasycznej;

Drodzy Rodzice,

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Webinarze: Domowe Zasady Ekranowe w czasie pandemii organizowanego przez Fundacje Dajemy Dzieciom Siłę. Kilka informacji: Domowe Zasady Ekranowe pomagają zadbać o bezpieczeństwo online, uczą uważności oraz równowagi między aktywnościami online i offline.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Drodzy Rodzice,
Drodzy Rodzice, Uczniowie.

Serdecznie zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym dla uczniów klas 4-8 pt. „POZYTYWNE MYŚLENIE ”. Celem jest wsparcie dzieci i młodzieży w profilaktyce zdrowia psychicznego.

Zgodnie z Rozporządzeniem MEN z 9 kwietnia 2020 r. zawieszenie działalności żłobków, przedszkoli i szkół jest przedłużone do 26 kwietnia 2020 r., a więc od środy 15 kwietnia obowiązuje nadal nauczanie zdalne.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: UWAGA!

Oto efekty Ogólnopolskiej Akcji 'Kartka dla Medyka". Jesteście wspaniali!!! Prace piękne i bardzo kreatywne. Widać, że włożyliście dużo swojego serduszka. Dziękujemy bardzo za tak duży odzew z Waszej strony. Na nasze kochane dzieciaki zawsze można liczyć! Pozdrawiamy - nauczyciele świetlicy.

Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) autyzm występuje u 1 na 100 dzieci, co oznacza, że w naszym kraju żyje nas, osób z autyzmem, 400 tysięcy. To jak jedno spore miasto. Ale tu liczby się nie kończą, bo z autyzmem żyjemy nie tylko my, ale także nasi rodzice, rodzeństwo, opiekunowie, co sprawia, że jest nas nawet 3 mln.

Informacja  Ośrodek Wspierania Dziecka i Rodziny

Drodzy Państwo, Ośrodek Wspierania Dziecka i Rodziny w Będzinie świadczy dla mieszkańców Powiatu Będzińskiego pomoc psychologiczną w nagłych sprawach telefonicznie oraz poprzez FB placówki zgodnie z udostępnionym harmonogramem.

W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. W sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 ustalony zostaje dyżur pedagoga i psychologa szkolnego.

• Ostatnia