• Znaleziono 526 wiadomości.

• Ostatnia
Szkolne aktualności

5 marca obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Z okazji odbyło się kilka ciekawych konkursów, które cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów.

Szkolne aktualności

Marcin Ślęzak z kl. VI d został laureatem III miejsca w XVII Rejonowym Konkursie Humanistycznym organizowanym przez SP1 w Czeladzi. Gratulujemy!

Szkolne aktualności

W dniu 08.03 uczniowie klasy 4 d i 5 c uczestniczyli w lekcji w kinie, która odbyła się w Wydziale Nauk o Ziemi w Sosnowcu. Najpierw aktor wytłumaczył uczniom co to jest ekranizacja i adaptacja, a następnie młodzież obejrzała film "Ania z Zielonego Wzgórza".

RADY MIEJSKIEJ W CZELADZI z dnia 27 lutego 2019 r. w sprawie planu sieci szkół podstawowych prowadzonych przez gminę Czeladź oraz granic obwodów publicznych szkół podstawowych

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Informacja

Zarządzenie Nr 42/2019 Burmistrza Miasta Czeladź z dnia 5 marca 2019 r. w sprawie: przyjęcia Regulaminu oraz ustaleń szczegółowych dotyczących wakacyjnej wymiany młodzieży między miastami partnerskimi Czeladzią i Auby na 2019 rok

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Informacja

ZGŁOSZENIE DZIECKA DO KLASY I (Z OBWODU) W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 7 im. 1000-LECIA PAŃSTWA POLSKIEGO w roku szkolnym 2019/2020

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 im. 1000-lecia Państwa Polskiego w Czeladzi informuje, że szkoła przystąpiła do systemu mLegitymacji dzięki któremu istnieje możliwość pobrania aplikacji mlegitymacja szkolna na smartfon.

Zarządzeniem Nr 28/2019 z dnia 27 lutego 2019 roku Burmistrz Miasta Czeladź umożliwił składanie wniosków o przeniesienie uczniów klas III i VI na rok szkolny 2019/2020 do klas IV i VII publicznych szkół podstawowych, powstałych z przekształcenia gimnazjów, prowadzonych przez Gminę Czeladź w terminie od 11 do 29 marca 2019 do godz.15.30.

ŚLĄSKI PAŃSTWOWY WOJEWÓDZKI INSPEKTOR SANITARN

Szanowni Państwo, z uwagi na zwiększoną zachorowalność na grypę i choroby grypopodobne w województwie śląskim, prosimy rodziców, aby w przypadku wystąpienia objawów grypy u dziecka pozostało pod opieką w domu - należy zasięgnąć poady lekarskiej i sciśle stosować się do zaleceń, gdyż właściwe leczenie jest kluczowe w zapobieganiu groźnym powkłaniom grypy.

KONKURS PLASTYCZNY

„DEPRESJA W OCZACH MŁODZIEŻY” Konkurs adresowany jest dla uczniów klas IV-VIII. W ramach obchodów Światowego Dnia Walki z Depresją przypadającego 23 lutego 2019 r. zorganizowany zostaje konkurs plastyczny pt. „Depresja w oczach młodzieży”.

• Ostatnia