• Znaleziono 541 wiadomości.

• Ostatnia

Szanowni Rodzice, Zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o zapewnienie opieki swojemu dziecku w związku z przewidywanym zawieszeniem zajęć dydaktycznych i opiekuńczo-wychowawczych od dn. 8 kwietnia 2019 r. Dopiero tego dnia będzie wiadomo, ilu pracowników przystąpi do strajku i czy szkoła będzie mogła zapewnić bezpieczne warunki dla uczniów.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: INFORMACJA
Dzień Francuski

We wtorek uczniowie klas I-III uczestniczyli w Dniu Francuskim zorganizowanym w naszej szkole. Na chwilę wszyscy przenieśli się do Francji, tak aby wzbogacić swoją wiedzę na temat tego kraju.

W związku z przystąpieniem pracowników SP7 w Czeladzi do akcji strajkowej rodzice proszeni są o zapewnienie opieki dla swoich dzieci w terminie od 8 kwietnia do odwołania. Liczymy na Państwa zrozumienie i wyrozumiałość. O Wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco na stronie szkoły, Facebooku i przez dziennik elektroniczny.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: INFORMACJA
Szkolne aktualności

Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w akcji "Góra Grosza". W szczególności klasie 5a za zaangażowanie i zebranie 5272 groszy oraz klasie 5c za zebranie 3136 groszy. Podziękowania należą się również klasie 6c za liczenie groszy. :)

Konkursy konkursy

28 marca 2019r. nasza uczennica Natalia Gumułka z klasy VII zajęła II miejsce w V WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNO – INFORMATYCZNYM „Wielkanocna Kartka Świąteczna”. Celem konkursu było: pobudzanie aktywności twórczej uczniów, przybliżenie tradycji Świąt Wielkanocnych, prezentacja twórczości uczniów, integracja środowiska uczniowskiego.

Konkursy konkursy

Dnia 28 marca 2019 r. trzy uczennice z klasy VII b: Emilia Młynarska, Patrycja Półtorak i Zuzanna Zasępa wzięły udział w konkursie "Deutsch - Land, czyli wędrówka po landach", który został zorganizowany przez Szkolę Podstawową nr 5 w Czeladzi i Polskie Stowarzyszenie

Wolontariat

Regulamin projektu Zaprzyjaźnione miasto, zaprzyjaźniona gmina KREDKA DLA ZAGŁĘBIA 2019 Zostań przyjacielem niepełnosprawnych dzieci

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Wolontariat
Kolejne sukcesy naszych uczennic!

Emilia Młynarska z klasy VII b zwyciężczynią XVIII Powiatowego Konkursu Języków Obcych w kategorii: język niemiecki, SP. Julia Biłek z kl. VIII a laureatką I miejsca w XVII Powiatowym Konkursie Ortograficznym o tytuł Mistrza Ortografii 2019

Konkursy konkursy

Mamy laureatkę konkursu kuratoryjnego z j. francuskiego! Uczennica klasy VIII a Karolina Borak została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka francuskiego. Serdecznie gratulujemy ogromnej pracowitości i życzymy dalszych sukcesów.

Konsultacje odbędą się 25 marca od godziny 17.00 - 18.30, a nie jak wcześniej planowano 1 kwietnia, z tym że: rodzice uczniów klas III i VI - spotkanie z przedstawicielami Urzędu Miasta rodzice uczniów klas VIII - zebranie w sprawie przekazania informacji na temat egzaminu ósmoklasisty

• Ostatnia