• Znaleziono 526 wiadomości.

• Ostatnia
Konkursy konkursy

Dnia 28 marca 2019 r. trzy uczennice z klasy VII b: Emilia Młynarska, Patrycja Półtorak i Zuzanna Zasępa wzięły udział w konkursie "Deutsch - Land, czyli wędrówka po landach", który został zorganizowany przez Szkolę Podstawową nr 5 w Czeladzi i Polskie Stowarzyszenie

Wolontariat

Regulamin projektu Zaprzyjaźnione miasto, zaprzyjaźniona gmina KREDKA DLA ZAGŁĘBIA 2019 Zostań przyjacielem niepełnosprawnych dzieci

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Wolontariat
Kolejne sukcesy naszych uczennic!

Emilia Młynarska z klasy VII b zwyciężczynią XVIII Powiatowego Konkursu Języków Obcych w kategorii: język niemiecki, SP. Julia Biłek z kl. VIII a laureatką I miejsca w XVII Powiatowym Konkursie Ortograficznym o tytuł Mistrza Ortografii 2019

Konkursy konkursy

Mamy laureatkę konkursu kuratoryjnego z j. francuskiego! Uczennica klasy VIII a Karolina Borak została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka francuskiego. Serdecznie gratulujemy ogromnej pracowitości i życzymy dalszych sukcesów.

Konsultacje odbędą się 25 marca od godziny 17.00 - 18.30, a nie jak wcześniej planowano 1 kwietnia, z tym że: rodzice uczniów klas III i VI - spotkanie z przedstawicielami Urzędu Miasta rodzice uczniów klas VIII - zebranie w sprawie przekazania informacji na temat egzaminu ósmoklasisty

Szkolne aktualności

Kilkoro uczniów klasy VIc przygotowało przedstawienie na motywach powieści "Tajemniczy ogród". Samodzielnie wybrali fragmenty, przygotowali scenografię i przeprowadzili próby poza zajęciami szkolnymi.

konkursy konkursy

Uczennice kl. VIc zostały uznane za najlepsze w Gminnych Eliminacjach Regionalnego Konkursu Recytatorskiego "Mały OKR" w kategorii uczniów klas IV-VI. Natalia Wnuk zajęła I miejsce, a Patrycja Chrząszcz II. Natalia będzie reprezentować gminę w eliminacjach regionalnych w teatrze "Korez" w Katowicach. Gratulujemy!

Wielki sukces naszych uczennic ! Karolina Borak - laureatką, a Julia Łakomik - finalistką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2018/2019 Jesteśmy z Was bardzo dumni, serdecznie gratulujemy sukcesu i wiedzy :)

Szkolne aktualności

Nasze uczennice zdobyły IV miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w minisiatkówce dziewcząt.

Konkursy konkursy

Dnia 12.03.2019 r. uczennice naszej szkoły odebrały dyplomy i nagrody za udział w Powiatowym Konkursie Literackim z Języków Obcych zorganizowanym przez II L.O. im. Stanisława Wyspiańskiego w Będzinie. Jesteśmy dumni z odniesionych sukcesów!

• Ostatnia