• Znaleziono 455 wiadomości.

• Ostatnia

W trakcie roku szkolnego, w tym roku po raz drugi, prowadzony był ranking polonistyczny, który analizował wyniki klas 4 -7 w zakresie języka polskiego. Brano pod uwagę wyniki z dyktand, znajomości zasad pisowni, opisów i opowiadań, testów oraz sprawdzianów. Po podliczeniu punktacji okazało się, co następuje:

Informacja

Szanowni Państwo, Przypominamy, że od 1 sierpnia wnioski "DOBRY START 300 dla ucznia" w wersji papierowej można składać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej przy ul. 17 lipca 12 (dawny sklep sportowy).

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Informacja

Dnia 12 czerwca odbył się Przegląd Czeladzkich Talentów . Julia Biłek otrzymała najwyższą nagrodę Grand Prix, a Patrycja Chrząszcz zdobyła I miejsce również w tym przeglądzie. Cieszymy się z sukcesu naszych uczennic.

INFORMACJA  Program rządowy  Dobry Start

Szanowni Państwo, 1 czerwca 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie rządowego programu „Dobry Start”. Dzięki programowi rodzice i opiekunowie – bez względu na dochody – otrzymają raz w roku wsparcie finansowe w wysokości 300 zł.

Informacja

PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W DĄBROWIE GÓRNICZEJ BEZPIECZNE WAKACJE 2018

Informacja

108 uczniów klas III naszej szkoły uczestniczyło w tzw. „zielonej szkole” zorganizowanej w okresie od 06.06.2018 do 19.06.2018 w Ośrodku Wypoczynkowym RELAKS w Dąbkach. Pobyt uczniów w kwocie 22 040 zł. dofinansowywał Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Poradnik bezpiecznego wypoczynku

Dni wolne od zajęć szkolnych w czasie ferii letnich i zimowych oraz wiosennej i zimowej przerwy świątecznej to doskonała okazja, aby zadbać o właściwy wypoczynek dzieci i młodzieży. Każdego roku z wypoczynku organizowanego w kraju i za granicą korzysta ponad 1 400 000 dzieci i młodzieży1. Rodzice poszukują

Szkolne aktualności

Klasy IA, IB, IIA i IIB na wycieczce w JuraParku Krasiejów w poniedziałek 11 czerwca 2018r. Moc atrakcji: tunel czasu, ścieżka edukacyjna, pawilon paleontologiczny, park rozrywki, plac zabaw, kino emocji Cinema 5D, prehistoryczne oceanarium… 10 godzin i daliśmy radę ;)

Podręczniki do religii na rok szkolny 2018/2019

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 22.06.2018 o godzinie 9.00