• Znaleziono 388 wiadomości.

• Ostatnia

Dnia 10.03.2018r. Odbyła się XII edycja Konkursu Piosenki Anglojęzycznej „THE JOY OF SINGING” we włoszczowie. Wśród zaprezentowanych 90 uczestników znalazła się nasza uczennica Julia Biłek, która zdobyła II miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. K. Przesmycka

W piątek 9 marca odbył się kolejny XXIII Szkolny Konkurs Recytatorski. Wzięło w nim udział 22 recytatorów z klas 4 -7, najwięcej z klasy 4a, a więc brawo 4a! W komisji konkursowej zasiadał pan dyrektor Artur Polak, pani Ewa Bierkowska, pani Ewa Nidecka oraz pani Anna Suwała.

W terminie 12-22 marca br. rodzice uczniów klas III i VI mają możliwości złożenia wniosków o przeniesienie uczniów obecnych klas III i VI na rok szkolny 2018/2019 do klas IV i VII Szkoły Podstawowej Nr 4 oraz Szkoły Podstawowej Nr 5. Szczegółowe informacje oraz druk wniosku o przeniesienie w załączeniu.

OD DNIA 12 MARCA 2018 R. ULEGA ZMIANIE PLAN LEKCJI DLA KLAS 1, 2, 4, 5, 6, 7.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: INFORMACJA

14.03.2018r. w Kopalni Kultury odbędzie się spotkanie dla rodziców dziewczynek z klas V, na którym zostaną przekazane informacje na temat możliwości zaszczepienia córek przeciwko HPV.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Informacja

6 i 7 marca o godzinie 10.30 nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej przeprowadzą zajęcia integrujące z przedszkolakami z najstarszych grup w Przedszkolu nr 5. Serdecznie zapraszamy na nie także rodziców, którzy będą mieli możliwość poznać naszą szkołę.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Informacja
Szkolne aktualności

"ORZEŁ BIAŁY - NASZA DUMA" TO KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY OGŁOSZONY PRZEZ KANCELARIĘ SENATU W ZWIĄZKU Z OBCHODAMI 100 ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI , POD PATRONATEM MARSZAŁKA SENATU RP.

Konkursy Konkursy

Wielki sukces naszych uczennic. Ania Mrugała z klasy 7a po raz drugi została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego a Karolina Borak – też z 7a – zdobyła tytuł laureatki tegoż konkursu.

Szkolne aktualności

Dnia 1 marca br. odbył się w klasach trzecich konkurs ZUCH. Polegał on na samodzielnym rozwiązaniu przez uczniów zintegrowanego sprawdzianu.Test zawierał 21 pytań o różnej skali trudności i w związku z tym każdy

• Ostatnia