• Znaleziono 340 wiadomości.

• Ostatnia
Szkolne aktualności

12 grudnia uczniowie z klasy I A i I B uczestniczyli w pachnących warsztatach piernikarskich w Muzeum Saturn w Czeladzi. Najpierw wyrabiali ciasto, ugniatając i wałkując z całych sił, następnie odbijali go z wybranej formy,

14 grudnia 2017 r o godzinie 17.00 odbędą się klasowe zebrania rodziców. Przed zebraniami zapraszamy na kiermasz świąteczny.

Szkolne aktualności

"Paczki zapakowane" wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy :) w weekend, w czasie Finału Szlachetnej Paczki, wszystkie upominki trafią do rodzin. Każdy z nas w tym czasie mógł odczuć, że więcej

Konkursy, konkursy

Christmas is coming! Kreatywny turniej znajomości języka angielskiego na szczeblu powiatu 1 miejsce - SP 2 Czeladź 2 miejsce - SP 7 Czeladź 3 miejsce - SP 1 Czeladź 4 miejsce - SP 1 Wojkowice 5 miejsce - SP 3 Czeladź 6 miejsce - SP 5 Czeladź Gratulujemy!!!

Z POWODU WYSOKICH TEMPERATUR LODOWISKO PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 7 JEST NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Kategoria: Aktualności całość aktualności: INFORMACJA
INFORMACJA

KOMENDA POWIATOWA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W BĘDZINIE zwraca się z uprzejmą prośbą o zapoznanie się mieszkańców Czeladzi z informacjami związanymi z kampanią"Czad i ogień. Obudź czujność"

Kategoria: Aktualności całość aktualności: INFORMACJA
ZWYCIĘZCY KONKURSU BIAŁA WSTĄŻKA

Mamy zwycięzców konkursu plastycznego „ Reagujemy na przemoc”. Konkurs był realizowany w ramach Kampanii „Biała Wstążka”. Uczestnikami konkursu były dzieci, uczęszczające do szkół podstawowych na terenie gminy oraz Zespołu Szkół Specjalnych w Czeladzi.

Szkolne aktualności

IDĄ ŚWIĘTA NASZA SZKOŁA ZAPEŁNIŁA SIĘ ANIOŁAMI I ANIOŁKAMI A TO JEDNE Z NAJPIĘKNIEJSZYCH WYKONANE W RAMACH PRZYGOTOWAŃ DO KONKURSU "PIĘKNE ANIOŁY"

Dnia 18 grudnia 2017r. pracownik Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Będzinie przeprowadzi w wylosowanej jednej klasie anonimową ankietę, dotyczącą zwyczajów związanych z użytkowaniem Internetu.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Informacja
Zaproszenie

DYREKCJA, SAMORZĄD UCZNIOWSKI, GRONO PEDAGOGICZNE I UCZNIOWIE SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ NA KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY ORAZ WSPÓLNE KOLĘDOWANIE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ W NASZEJ SZKOLE 14.12.2017R.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Zaproszenie
  • Ostatnia