• Znaleziono 604 wiadomości.

• Ostatnia
Szlachetna Paczka.

Kochani Darczyńcy. Jak co roku nasza szkoła przystąpiła do Szlachetnej Paczki. Właśnie dzisiaj udało nam się zapakować wszystkie prezenty. Gorące podziękowania dla rodziców i naszych kochanych uczniów za pomoc i zaangażowanie. Dziękujemy bardzo:)

9 grudnia 2019 r o godzinie 17.00 odbędą się klasowe zebrania rodziców. Przed zebraniami zapraszamy na kiermasz świąteczny.

Uczniowie klas pierwszych kolejny raz byli na zajęciach w Bibliotece Miejskiej. Wszyscy byli bardzo zainteresowani tematyką i aktywnie uczestniczyli w zajęciach.

HARCERSKA AKCJA ZIMA

Szkolne aktualności

15.11.19 klasy pierwsze wzięły udział w swojej pierwszej wycieczce. Byly to warsztaty ozdób świątecznych. Dzieci bardzo kreatywnie spędziły czas a prace ozdobia szkolny świąteczny kiermasz.

Szkolne aktualności

Miło nam poinformować, że nasza szkoła przystąpiła do projektu Szkoła z Pozytywną Uwagą! Sprawmy, aby jak najwięcej dzieci dostało pozytywną uwagę!

Jadłospis obiadowy od 18.11 do 29.11. 2019 r.

PASOWANIE NA PIERWSZAKA

Niezwykły czas, wszak ...po raz 60 - ty w tradycji naszej szkoły, najmłodsi uczniowie zostali przyjęci oficjalnie w jej poczet. Dyrektor szkoły p.Artur Polak dokonał uroczystego pasowania uczniów. Występy i popisy artystyczne dzieci podczas uroczystości przygotowanej przez wychowawczynie klas pierwszych p.Joannę Durdzińską i Izabelę Musiał

Szkolne aktualności

Konkurs ,,My words - I am the champion" rozstrzygnięty‼ Medale wśród uczniów klas III rozdane‼ I miejsce : Paweł Rink 3b Zosia Sochacka 3a