• Znaleziono 642 wiadomości.

• Ostatnia

Szanowni Państwo w związku z zaistniałą sytuacją proszę o zachowanie szczególnej ostrożności, gdyż na terenie Polski pojawiają się przypadki okradania mieszkań przez osoby podające się za Policję i Sanepid.

Materiały do samodzielnej pracy dla uczniów znajdują się w zakładce NASZA SZKOŁA - INFORMACJE - MATERIAŁY DLA UCZNIÓW PRACA ZDALNA - z prawej strony wybieramy z listy odpowiednia klasę

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym wydarzeniu organizowanym przez Uniwersytet SWPS.

Do pobrania darmowy ebook w różnych językach (również po polsku), który pomoże Wam rozmawiać z Waszymi najmłodszymi dziećmi o koronawirusie i oswoić temat.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Poradnik
Informacja - Ośrodek Wspierania Dziecka i Rodziny

Drodzy Państwo, Ośrodek Wspierania Dziecka i Rodziny w Będzinie świadczy dla mieszkańców Powiatu Będzińskiego pomoc psychologiczną w nagłych sprawach telefonicznie oraz poprzez FB placówki zgodnie z udostępnionym harmonogramem.

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju, apelujemy do wszystkich mieszkańców, aby przychodzili do obiektów użyteczności publicznej tylko w sprawach najpilniejszych. Prosimy, aby w celu rozwiązania swojego problemu, w pierwszej kolejności kontaktować się z nimi telefonicznie. Działania te mają na celu ograniczenie zakażeń koronawirusem SARS-COV-2.

Aktualności - plakaty dla obcokrajowców

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w naszej szkole, jak i we wszystkich szkołach w Polsce, zostają zawieszone. W szczególnych przypadkach w dniach 12-13 marca nasza szkoła zapewnia opiekę w świetlicy po to, żeby

Osikowa Dolina

Klasy IA i I B były 10.03.20 na wycieczce w Osikowej Dolinie. Dzieci poznały właściwości różnych ziół oraz wykonały koszyczek i samodzielnie posadziły zioła. Było super.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Osikowa Dolina
  • Ostatnia