• Znaleziono 294 wiadomości.

• Ostatnia

Uwaga! Woda na Piaskach nie nadaje się do spożycia! Informujemy wszystkich mieszkańców Piasków, którzy zaopatrywani są przez Pompownię III°, znajdującą się przy ul. Saturnowskiej, że woda z kranu nie nadaje się do spożycia.

W DNIU 29.WRZEŚNIA 2017 ROKU, tj. PIĄTEK O GODZ. 9.00 KLASY IV-VII WYCHODZĄ DO KOPALNI KULTURY NA FILM PT. 'MOJE WAKACJE Z RUDYM'. CENA BILETU 12 ZŁ

Szkolne aktualności

15 września 2017 r. klasa III c była na wycieczce w Oddziale Prewencji Policji w Katowicach.

Szkolne aktualności

Wesoło i bezpiecznie. 15 września uczniowie klas pierwszych spotkali się z przedstawicielami Straży Miejskiej w ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły".

Ubezpieczenie uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 w Czeladzi rok szkolny 2017/2018

UWAGA ZMIANY W PRAWIE!

Od 13 lipca 2017 r. obowiązek społeczny został zastąpiony obowiązkiem prawnym. Obowiązek prawny zgłoszenia podejrzenia popełnienia przestępstwa wobec dziecka oznacza, że w przypadku zaniechania

GMINNA INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018  W GO

W tym roku nasza szkoła była gospodarzem uroczystości miejskiej inauguracji nowego roku szkolnego, która odbyła się w Kopalni Kultury.

Dnia 11 września 2017 r. o godzinie 17.00 odbędą się klasowe zebrania rodziców. Zapraszamy

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Informacja

W roku szkolnym 2017 / 2018 świetlica jest czynna w godzinach 6.30 – 9.35 i 11.00 – 17.00 Uwaga !!! OPŁATA ZA OBIADY W MIESIĄCU WRZEŚNIU WYNOSI 42 ZŁ. PROSIMY O WPŁATY NA KONTO:

Kategoria: Aktualności całość aktualności: INFORMACJA

Plan lekcji dla klas I - VII na rok szkolny 2017 / 2018 znajduje się w zakładce ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY

• Ostatnia