• Znaleziono 294 wiadomości.

• Ostatnia

SAMORZĄD UCZNIOWSKI OGŁASZA DNI: 11października 2017 r. (środa) Dzień zdrowego napoju:

Szkolne aktualności

Stało się już niemal tradycją, że we wrześniu w każdej klasie I-III odbywa się głosowanie na najsympatyczniejszego chłopaka. Tegoroczny plebiscyt został rozstrzygnięty i oto jego wyniki:

Szkolne aktualności

DZIEŃ CHŁOPAKA 2017 W dniu 29 września 2017 r. w kinie Kopalnia Kultury przed projekcją film „Wakacje z Rudym” odbył się pierwszy apel Samorządu Uczniowskiego.

Kreatywna PIASKownIca (MOPS Czeladź) to miejsce, które powstało z myślą o młodych mieszkańcach Czeladzi, szczególnie czeladzkiej dzielnicy Piaski. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 6 do 15 lat.

Szkolne aktualności

Dnia 23 września z okazji dnia sportu odbył się koncert w Hali Mosir w Czeladzi . Nasz chór szkolny zaprezentował 40 minutowy program różnych sportowych piosenek i nie tylko.

Szkolne aktualności

PIERWSZE ZAWODY I PIERWSZE ZWYCIĘSTWO !!! W dniu 28 września odbyły się miejskie zawody sportowe: w sztafetowych biegach przełajowych. Zawody odbywały się w parku "Grabek" przy wspaniałych warunkach atmosferycznych. Drużyna dziewcząt zajęła II miejsce:

Szkolne aktualności

Akcja Sprzątanie Świata 2017 odbyła się w piątek 15 września. Hasło “Nie ma śmieci - są surowce” miało na celu zmianę postrzegania odpadów jako „śmieci” i dostrzeżenia ich surowcowego potencjału.

Informacja!!

Wyjście w dniu dzisiejszym tj. 29.09.2017r. do kina "KOPALNI KULTURY" klas IV-VII na film pt. 'MOJE WAKACJE Z RUDYM' aktualne, zajęcia po kinie wg ustaleń (od 5 do 7 godziny lekcyjnej).

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Informacja!!

STOŁÓWKA SZKOLNA W DNIU 29.09.2017 r. tj.PIĄTEK , BĘDZIE WYDAWAŁA SUCHY PROWIANT DLA UCZNIÓW KORZYSTAJĄCYCH Z DOŻYWIANIA ( BUŁKA DROŻDŻOWA Z SEREM ,JABŁKO , WODA ŻRÓDLANA NIEGAZOWANA 500 ML. )

Kategoria: Aktualności całość aktualności: UWAGA !!!!!

W dniu dzisiejszym tj. 28 września 2017 r. stołówka szkolna nie będzie wydawać obiadu z powodu nieprzydatności wody do spożycia.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Informacja
  • Ostatnia