• Znaleziono 455 wiadomości.

• Ostatnia

W związku z Kampanią Biała Wstążka prowadzoną pod hasłem "Ćwicz muskuły nie awantury" bardzo serdecznie chcemy zaprosić wszystkich rodziców uczniów klas pierwszych, na zajęcia edukacyjno-profilaktyczne "Mamo, Tato patrzę na to".

Kategoria: Aktualności całość aktualności: ZAPROSZENIE
Dzień Chłopaka

W środę 26 września 2018 r. klasa VI a świętowała Dzień Chłopaka w kręgielni "Ośmiornica" w Dąbrowie Górniczej. Zabawa była świetna, rywalizacja zacięta, a pizza na koniec - przepyszna :)

Informacja

4 października zapraszamy do Kopalni Kultury uczniów klas 7-8 na koncert profilaktyczny RYMcerzy. Koncert poprowadzi DJ Bęsiu. Zapowiada się fantastyczna zabawa w rytmie dobrej muzy, a przesłanie jest szczytne "NIE ZMARNUJ SWOJEGO ŻYCIA"

Naukobus w SP7

20 i 21 września naszą szkołę odwiedził Naukobus, czyli Mobilne Laboratorium z warszawskiego Centrum Nauki Kopernik. Uczniowie klas IV – VIII na osiemnastu interaktywnych stanowiskach badawczych mogli samodzielnie poeksperymentować, poznając tajniki nauki.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Naukobus w SP7
Informacja

Eksperymenty, nauka i dużo radości/Nauka blisko, coraz bliżej/Jedzie, jedzie Naukobus 20 mobilnych stacji badawczych i 3 edukatorów z mnóstwem zagadek naukowych w zanadrzu już 20 i 21 września warszawskie Centrum Nauki Kopernik w Szkole Podstawowej nr 7 w Czeladzi.

Punkt Informacyjno-Konsultacyjny dla mieszkańców

W trudnej sytuacji osobistej lub życiowej skorzystaj z pomocy specjalisty. • konsultacje w sprawach przemocy domowej (poniedziałki od 15.00 do 19.00) • konsultacje dla osób uzależnionych od alkoholu i ich rodzin (wtorki od 15.30 do 19.30) • porady prawne (środy od 15:00 do 19:00)

Plan lekcji dla klas I - VIII

Ubezpieczenie uczniów w roku szkolnym 2018/2019

Zebrania z rodzicami klas II - VIII odbędą się 10 września 2018 r. o godzinie 17.30

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Informacja

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 03.09.2018 o godzinie 9 na placu szkolnym.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: INFORMACJA
  • Ostatnia