• Znaleziono 435 wiadomości.

• Ostatnia
AKTUALNOŚCI  SZKOLNO PIŁKARSKIE

Kto by się spodziewał, że po tylu upiornie upalnych dniach, nastanie pogodowy krach?! Chyba nikt albo prawie nikt. Co się odwlecze – to nie uciecze, jak mówi staropolskie przysłowie. Przekonują nas o tym także uczniowie klasy 5a, oni są zdecydowanie oraz całkowicie gotowi do mistrzostw!!!

Projekt Warto tam być

05.2018 r. dwunastu uczniów naszej szkoły, pod opieką pedagoga szkolnego Agnieszki Grzelki-Łakomik, w ramach projektu „Warto tam być” uczestniczyło w kolejnym wydarzeniu. Tym razem wybraliśmy się do przepięknego zamku w Mosznej. Zamek w Mosznej jest jedną z największych atrakcji Opolszczyzny

O poranku w Mysłowicach … 7 czerwca klasa 5a i dwóch kolegów z 5b wyruszyli na krótką wyprawę do Mysłowic. W planie było zwiedzanie Muzeum Pożarnictwa – to największy tego typu obiekt w Polsce. Wielkie zainteresowanie wzbudziły najstarsze wozy strażackie oraz samochody o imionach Bartek i Denis.

Zebranie rodziców uczniów, którzy zakwalifikowali się na Nieobozową Akcję Letnią odbędzie się 18 czerwca o godzinie 16.00 w Hali MOSiR

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Informacja NAL
Szkolne aktualności

Kolejny sukces Julii naszej uczennicy z kl. 7A od 31 maja do 3 czerwca w Gdyni odbywał się V Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia OPEN 2018, na którym Julia otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :).

INFORMACJA

W związku z organizacją Mistrzostw Czeladzi w szachach szybkich o puchar Burmistrza Zbigniewa Szaleńca zwracamy się z prośbą o zainteresowanie i udział dzieci i rodziców w zawodach, które odbędą się 10 czerwca o godz. 10:00 w hali MOSiR w Czeladzi. Dla 3-ch najlepszych przewidziane są puchary w każdej kategorii wiekowej

Kategoria: Aktualności całość aktualności: INFORMACJA
Kowboje kontra Indianie

Westerny można oglądać w telewizji, natomiast bardzo dziki zachód można było zobaczyć 26 maja 2018 roku na terenie Szkoły Podstawowej nr 7 w Czeladzi . W tym dniu wspólnie ze społecznością czeladzką bawiliśmy się na kolejnym III Pikniku Rodzinnym.

Projekt  Warto tam być

We wtorek 22.05.2018 r. dwunastu uczniów naszej szkoły, pod opieką pedagoga szkolnego Agnieszki Grzelki-Łakomik, w ramach projektu „Warto tam być” uczestniczyło w kolejnym wydarzeniu. Tym razem byliśmy w Teatrze Zagłębia na spektaklu „Wróg-instrukcja obsługi”.

Projekt   Warto tam być

W poniedziałek 28.05.2018 r. dwunastu uczniów naszej szkoły, pod opieką pedagoga szkolnego Agnieszki Grzelki-Łakomik, w ramach projektu „Warto tam być” uczestniczyło w kolejnym wydarzeniu. Tym razem byliśmy w Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej w Katowicach.

KONKURSY KONKURSY

W dniach 23 i 24 maja w Mysłowicach, w Młodzieżowym Domu Kultury odbył się XVIII Rejonowy Konkurs Recytatorski. Uczestniczyli w nim uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjów z rejonu Mysłowic i Katowic. Patroni konkursu to Prezydent Miasta Mysłowice i Kuratorium Oświaty

• Ostatnia