• Znaleziono 541 wiadomości.

• Ostatnia

Spotkanie rodziców dzieci zakwalifikowanych na NAL odbędzie się 10 czerwca o godzinie 16.30 w hali MOSiR

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Informacja NAL
„DEUTSCH – LAND – wędrówka po landach.”

Dnia 29.05.2019 r. uczennice klasy VII b wzięły udział w finale projektu -„DEUTSCH – LAND – wędrówka po landach.” Finał odbył się w Konsulacie Generalnym Republiki Federalnej Niemiec. Dziewczyny brały udział w warsztatach – stacjach na temat historii, kultury, zabytków i jedzenia Berlina oraz prezentowały scenkę w dialekcie berlińskim

Szkolne aktualności

28 maja 2019 roku w Czeladzi uroczyście obchodzono Wojewódzki Dzień Weterana. Organizatorem uroczystości była Wojskowa Komenda Uzupełnień w Będzinie, Burmistrz Miasta Czeladź oraz Starostwo Powiatowe w Będzinie. Podczas uroczystości wyróżniono laureatów konkursu plastycznego

VII Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego za nami. Rokrocznie współorganizowany konkurs przez naszą szkołę z wydawnictwem Macmillan cieszy się popularnością. W tym roku przystąpiło do niego 27 uczniów.

REGULAMIN I KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

Mistrzostw Czeladzi w Szachach Szybkich o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi

Dnia 17 maja w naszej szkole odbył się finał Gminnego Konkursu Przyrodniczo – Ekologicznego. W tym roku szkolnym tematem przewodnim było „Ciało człowieka.” Naszą szkołę reprezentowali uczniowie, którzy przeszli pomyślnie wstępne eliminacje na szczeblu szkolnym, w składzie:

Konkurs Wiedzy o Czeladzi

W dniu 15 maja w Muzeum Saturn odbył się finał Gminnego Konkursu Wiedzy o Czeladzi. W konkursie brali udział najlepsi uczniowie klas siódmych ze wszystkich czeladzkich szkół. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VII b – Oliwier Jędrusik i Michał Otoliński.. Oliwier zajął II miejsce, a Michał IV.

Po burzliwych obradach, z ogromną radością ogłaszamy listę laureatów i wyróżnionych w Przeglądzie ,,Czeladzkie Talenty". Wszystkich laureatów i wyróżnionych zapraszamy po odbiór nagród podczas tegorocznych Dni Czeladzi, które odbędą się 23 czerwca (niedziela).

W kwietniu został rozstrzygnięty XXXII Ogólnopolski Konkurs Literacki "Twórczość ze szkolnej ławy". W kategorii poezja II miejsce zajęła Anna Mrugała (kl. VIII a), natomiast wyróżnienie - Magdalena Winiarska (kl. VIII b). W kategorii proza wyróżnienie otrzymała również Paulina Jakubiec (kl. VIII a). Gratulujemy!

W bieżącym roku szkolnym przystąpiliśmy do Ogólnopolskiego Konkursu "Orzeł Informatyczny", w którym uczniowie z klas 4 - 8 mogli wykazać się swoimi wiadomościami. Konkurs zawierał 21 pytań o różnym stopniu trudności. Największa wiedzą wśród uczestników z naszej szkoły okazał się Olek Sprycha z klasy 6 otrzymując wyróżnienie. ,

• Ostatnia