• Znaleziono 526 wiadomości.

• Ostatnia

Szanowni Państwo, informuję, że z powodu trwającej akcji strajkowej zajęcia dydaktyczne w dniu 24. kwietnia nie odbędą się. Czynna będzie świetlica w ograniczonym zakresie. W godzinach 11.30 - 13.30 wydawany będzie obiad, jeżeli Państwa dzieci są zapisane,

Kategoria: Aktualności całość aktualności: INFORMACJA

Z powodu trwającej akcji strajkowej w naszej szkole zajęcia dydaktyczne w najbliższych dwóch dniach, tj. 11. i 12. kwietnia zostają zawieszone. Zgodnie z harmonogramem roku szkolnego w dniach 15., 16. i 17. kwietnia w szkole przeprowadzony zostanie egzamin ósmoklasisty, wtedy także nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczne. Od 18. kwietnia do 23. kwietnia będą trwały wiosenne ferie świąteczne.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: INFORMACJA

Informujemy, że egzamin ósmoklasisty w naszej szkole odbędzie się zgodnie z harmonogramem: język polski – 15. kwietnia godz. 9.00. matematyka – 16. kwietnia godz. 9.00 język angielski – 17. kwietnia godz. 9.00

Kategoria: Aktualności całość aktualności: INFORMACJA

Do obowiązków dyrektora szkoły i przedszkola należy zapewnienie uczniom bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu na terenie placówki (1) i nie zwalnia go z tego obowiązku przystąpienie nauczycieli do strajku (2).

Szkolne aktualności

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu w naszej szkole. W tygodniach poprzedzających początek kwietnia w szkole przeprowadzony został szereg działań mających na celu uwrażliwienie uczniów na temat zaburzenia ze spektrum autyzmu

Szanowni Rodzice, Zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o zapewnienie opieki swojemu dziecku w związku z przewidywanym zawieszeniem zajęć dydaktycznych i opiekuńczo-wychowawczych od dn. 8 kwietnia 2019 r. Dopiero tego dnia będzie wiadomo, ilu pracowników przystąpi do strajku i czy szkoła będzie mogła zapewnić bezpieczne warunki dla uczniów.

Dzień Francuski

We wtorek uczniowie klas I-III uczestniczyli w Dniu Francuskim zorganizowanym w naszej szkole. Na chwilę wszyscy przenieśli się do Francji, tak aby wzbogacić swoją wiedzę na temat tego kraju.

W związku z przystąpieniem pracowników SP7 w Czeladzi do akcji strajkowej rodzice proszeni są o zapewnienie opieki dla swoich dzieci w terminie od 8 kwietnia do odwołania. Liczymy na Państwa zrozumienie i wyrozumiałość. O Wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco na stronie szkoły, Facebooku i przez dziennik elektroniczny.

Szkolne aktualności

Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w akcji "Góra Grosza". W szczególności klasie 5a za zaangażowanie i zebranie 5272 groszy oraz klasie 5c za zebranie 3136 groszy. Podziękowania należą się również klasie 6c za liczenie groszy. :)

Konkursy konkursy

28 marca 2019r. nasza uczennica Natalia Gumułka z klasy VII zajęła II miejsce w V WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNO – INFORMATYCZNYM „Wielkanocna Kartka Świąteczna”. Celem konkursu było: pobudzanie aktywności twórczej uczniów, przybliżenie tradycji Świąt Wielkanocnych, prezentacja twórczości uczniów, integracja środowiska uczniowskiego.

• Ostatnia