• Znaleziono 665 wiadomości.

• Ostatnia

1 września zapraszamy uczniów na spotkania z wychowawcami inaugurujące nowy rok szkolny. Spotkania odbędą się w salach lekcyjnych według następującego harmonogramu:

I. INFORMACJE OGÓLNE 1. Komplet podręczników i zeszytów ćwiczeń do edukacji wczesnoszkolnej i do języka angielskiego każdy uczeń otrzymuje bezpłatnie w szkole. 2. Podręcznik do religii kupują rodzice. 3. Zakup zeszytów do języka angielskiego i do religii/etyki, dopiero po konsultacji z nauczycielami.

KORONAWIRUS  PRZESTRZEGAJ PODSTAWOWYCH ZASAD BEZPI

Już kolejny miesiąc wszyscy zmagamy się z pandemią wirusa SARS-CoV-2 i jej skutkami. Każdy z nas zadaje sobie jedno kluczowe pytanie – kiedy się ona skończy, kiedy wróci normalne życie bez strachu, nakazów, zakazów i obostrzeń. Wszyscy wsłuchujemy się w głosy ekspertów, którzy zgodnie mówią, że wiele zależy od nas samych. Tak, to prawda.

Bezpieczny powrót do szkół

Plakaty informacyjne dla uczniów i rodziców

Kangur Matematyczny 2020

Każdego roku w naszej szkole odbywa się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur Matematyczny 2020”. Niestety nie mógł się on odbyć tradycyjnie w marcu z powodu zaistniałej sytuacji. W tym roku konkurs przeprowadzono w wersji on-line. Uczestniczyło w nim wielu uczniów z naszej szkoły od drugiej do ósmej klasy. Ogromnie się cieszymy,

"Dla serc szlachetnych najwyższą rozkoszą, gdy

Kochani, zawsze pomagamy, zróbmy to jeszcze raz!!! Wiktoria, uczennica naszej szkoły i jej mama bardzo potrzebują naszej pomocy!!! https://zrzutka.pl/b8gh9z

Informacja dla Ósmoklasistów

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi. Oferujemy naukę w: - Liceum Ogólnokształcącym

A może TECHNIK REKLAMY w ZSOiT Czeladź? Zobacz filmik i zapoznaj się z ulotką: https://www.facebook.com/zs1czeladz/videos/591602061467942

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Ósmoklasisto!

Zespół Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej i Zespół Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej i Zespół Szkół nr 8 w Katowicach dawne Technikum Łączności zapraszają.

Informujemy, że w związku z koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa epidemiologicznego plac zabaw oraz boiska szkolne będą nieczynne do odwołania.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Informacja
  • Ostatnia