• Znaleziono 318 wiadomości.

• Ostatnia
INFORMACJA

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 ORGANIZUJE ŚWIĄTECZNĄ PACZKĘ DOŁĄCZ I TY!!!! TWOJE SERCE NA TO STAĆ :-) 2. Opis rodziny, której pomagamy Pani Iwona (32 l.) samotnie wychowuje dwójkę dzieci: Dominika (8 l.) i Natalkę (1,5 l.).

Kategoria: Aktualności całość aktualności: INFORMACJA
Szkolne aktualności

Podczas zajęć edukacyjnych ,, Ratujemy i Uczymy Ratować" uczniowie klasy 3a dowiedzieli się w jaki sposób wykonywać podstawowe czynności ratujące życie. Test pięknie zaliczony, certyfikaty rozdane, a dzieci bogatsze o nowe doświadczenia i wiedzę.

Szkolne aktualności SU

Fundacja Miej Serce podaruj 1% swojego podatku Szymonowi Trojanowskiemu KRS 0000 368 135

W dniu 23.11. br. w Szkole Podstawowej nr 2 w Czeladzi odbył się XXIII Konkurs Wiedzy Biblijnej “Ty jesteś mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie” (Mk 1,11).

6 listopada odbył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego. Wczoraj ogłoszono wyniki i ogarnęła nas nieskromna radość.

Szkolne aktualności

13.11.2017r. klasy IIIB, IIIC, IIID i IIIE były w Radzionkowie w Muzeum Chleba. Wszyscy uczestnicy wyjazdu obejrzeli projekcję filmu „Chleb”, wysłuchali prelekcji o szacunku do chleba i wzięli udział w lekcji

KONKURSY KONKURSY . . . 28 października w Warszawie odbył się finał konkursu ortograficznego o tytuł O! Błędnego Mistrza Ortografii. To już II edycja tej ogólnopolskiej rywalizacji. Stopień trudności ogromny!

Szkolne aktualności

Z KART HISTORII POLSKI 99 rocznica odzyskania niepodległości po 123 latach niewoli. W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia. W podniosłym i poważnym nastroju

KONKURS MATEMATYCZNY O TYTUŁ RACHMISTRZA

W dniu 25.10.2017 uczniowie klas czwartych brali udział w szkolnym konkursie o tytuł Rachmistrza. Najlepsi matematycy musieli wykazać się sprawnością rachunkową w bardzo krótkim czasie.

Zebrania z rozicami uczniów klas I - III odbędą się 13 listopada 2017r. o godzinie 17.00 Zebrania z rozicami uczniów klas IV - VII odbędą się 13 listopada 2017r. o godzinie 18.00

• Ostatnia