• Znaleziono 414 wiadomości.

• Ostatnia
Szkolne aktualności

Dnia 17 maja 2018 r. nasi uczniowie z klas 6 i 7 brali udział w trzeciej edycji Digital Youth Forum, która była emitowana na żywo z Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Digital Youth Forum (DYF) to jedyny taki event w Polsce – jednodniowe forum dla młodzieży na temat kreatywnego wykorzystania nowych technologii i bezpieczeństwa online.

KONKURSY KONKURSY

16 maja w naszej szkole odbył się długo oczekiwany V KONKURS HISTORYCZNY Z ELEMENTAMI JĘZYKA POLSKIEGO. Tym razem tematyka dotyczyła początków państwa polskiego -tych przedchrześcijańskich, na wpół legendarnych oraz pierwszych lat po chrzcie Polski. Organizatorki wybrały tę tematykę ze względu na -przypadającą

Informujemy iż, teoretyczny egzamin na kartę rowerową dla chętnych uczniów z klas 4-7 odbędzie się 29 maja 2018. w sali nr 18 o godzinie 11.40. Uczniowie, którzy nie mogą w wyżej podanym terminie przystąpić do egzaminu wyznaczony zostaje inny termin 7 czerwca 2018r.

W czwartek 17 maja od godziny 9.00 w naszej pracowni informatycznej, tak jak rok temu, odbędzie się transmisja DYF 2018 z Centrum Nauki Mikołaja Kopernika. W wydarzeniu tym mogą uczestniczyć uczniowie z klas 6-7. Zapraszam do udziału.

INFORMUJEMY, ŻE OSTATECZNY TERMIN SKŁADANIA KART UCZESTNIKA NAL MIJA 20 MAJA.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Informacja
Konkursy konkursy

W okresie przedświątecznym odbył się szkolny konkurs chemiczny „Mistrz Chemii 2018”. Konkurs zorganizowała mgr Marzena Brzezińska – Bartuś dla uczniów klas siódmych. Zadania konkursowe obejmowały materiał programowy chemii z I półrocza. Mistrzem Chemii 2018 została uczennica klasy 7A – Karolina Borak,

Konkursy konkursy

26 kwietnia w naszej szkole odbyła się XVII edycja Gminnego Konkursu Przyrodniczo – Ekologicznego. W tym roku dwunastu uczniów klas szóstych, reprezentantów czeladzkich szkół podstawowych rozwiązywało test o lesie. Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie kl. VI c. Michał Otoliński zajął I miejsce, Łukasz Deres II

Konkursy konkursy

Dziś odbył sie Regionalny Drużynowy Konkurs Języka Angielskiego ENGLISH CAN BE FUN w Szkole Podstawowej nr 33 w Ostrowach Górniczych w Sosnowcu. Nasze dziewczyny Magda Hulbój z Vc, Paulina Pasieka z Vb i Emilka Młynarska z VIc zajeły III miejsce dzielnie walcząc o każdy punkt.

Konkursy konkursy

Prestiżowy sukces Magdaleny Winiarskiej z klasy VIIb II miejsce - w kategorii: VII klasa szkoły podstawowej i gimnazjum w X Regionalnym Konkursie Literackim na utwór o miłości i przyjaźni: "Powiedz mi jak..." Dąbrowa Górnicza, kwiecień 2018r. - serdeczne gratulacje.

Nasz sposób komunikowania się wywiera głęboki wpływ na naszą edukację, możliwości zawodowe oraz stosunki z innymi ludźmi – na wszystkie aspekty naszego życia. Bardzo często wyrabiamy sobie zdanie o ludziach, opierając się na pierwszym wrażeniu, jaki wywiera ich wygląd i sposób mówienia

• Ostatnia