Strona główna/Aktualności/Zapraszamy uczniów i studentów pasjonatów technik (..)

Zapraszamy uczniów i studentów pasjonatów technik cyfrowych i gier wideo do udziału w hackatonie

30 Września 2021

Tworzenie frankofońskich gier wideo

Międzynarodowa Organizacja Frankofonii (OIF) za pośrednictwem Regionalnego Centrum Frankofońskiego dla Europy Środkowo-Wschodniej (CREFECO) i we współpracy z Serious Evo International i jego partnerami organizują w dniach od 25 do 29 października 2021 drugą edycję hackatonu “Jeu parle français” online.

Hackaton jest adresowany do uczniów i studentów. Projekty, które zostaną stworzone przez uczestników hackatonu będą miały szansę stać się grami do nauki języka francuskiego i propagowania różnorodności kulturowej francuskiego obszaru językowego.

Termin zgłoszeń upływa 20 października 2021 o północy czasu UTC.

Wszystkie potrzebne informacje i formularz zgłoszenia w języku francuskim znajdują się w załączniku do artykułu na stronie Instytutu Francuskiego.