29 SIE 2019

TOY STORIES

Toy Stories-czyli portrety europejskich dzieci i ich zabawek już wkrótce w naszej szkole!!!

Premiera: wrzesień  2019r.
Czas trwania: 2 lata.
Scenariusz i reżyseria: Agata Dulewicz, Anna Topolska, Agnieszka Strzeminska

Miło nam poinformować, że nasz projekt  Toy Stories został zatwierdzony do realizacji I od września 2019r. ruszamy pełną parą!
        Będziemy współpracować ze szkolami z Grecji, Bułgarii, Portugalii, Włoch i Turcji. Uczniowie klas 7 z naszej szkoły będą mieli okazję wziąć udział w międzynarodowej wymianie.
        Głównym celem projektu jest stworzenie zabawek, którymi bawili się nasi rodzice i dziadkowie, zabawek tradycyjnych I popularnych w poszczególnych krajach. W trakcie trwania projektu będziemy się komunikować w języku angielskim. Będziemy uczestniczyć w różnych wydarzeniach I festiwalach w krajach partnerskich. Dzięki temu poznamy ich kulturę i zwyczaje.
Temat zabawek jest bliski wszystkim.. Wszakże w każdym z nas wciąż drzemie małe dziecko.