04 KWI 2019

Szkolne aktualności

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu w naszej szkole. W tygodniach poprzedzających początek kwietnia w szkole przeprowadzony został szereg działań mających na celu uwrażliwienie uczniów na temat zaburzenia ze spektrum autyzmu. W każdej klasie przeprowadzone zostały lekcje profilaktyczne przygotowane specjalnie na ta okazje. Wszystkie klasy zgłębiając tematykę dotycząca wiedzy na temat autyzmu przygotowały piękne plakaty ozdabiające nasza szkole. Finał akcji przypadł na dzień 03.04, dzięki naszym cudownym uczniom SP7 zaświeciło się na niebiesko !

Liczy się nawet najmniejszy gest dlatego bardzo dziękujemy i jesteśmy dumni z naszych uczniów za okazane wsparcie i tolerancje.

Poniżej krótka fotorelacja.