29 PAŹ 2018

Szkolne aktualności

25 października bieżącego roku odbyło się w naszej szkole UROCZYSTE ŚLUBOWANIE I PASOWANIE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH. Pan Dyrektor osobiście pasował symbolicznym ołówkiem każdego ucznia oraz gratulował każdemu uczniowi przyjęcia w poczet uczniów naszej szkoły. Była to bardzo podniosła chwila dla wszystkich zgromadzonych gości, ale przede wszystkim dla głównych bohaterów - uczniów klas pierwszych.
Wszyscy uczniowie otrzymali prezenty od Rady Rodziców oraz od Pani Burmistrz i Pani Naczelnik Wydziału Edukacji i Polityki Społecznej za które bardzo dziękują i obiecują być wzorowymi uczniami naszej szkoły.

Wychowawcy klas pierwszych.