12 LUT 2018

Szkolne aktualności

Uczniowie klasy VI b, VII a i VII b wzięli udział w programie pt „Lubella inspiruje i edukuje”. Na godzinach wychowawczych przeprowadzone zostały lekcje  prawidłowego odżywiania oraz roli produktów zbożowych w diecie każdego człowieka. Podsumowaniem zajęć było wspólne gotowanie.
Uczennice przygotowały dania, w których bazę stanowiły produkty zbożowe. Na półmiskach podano między innym: przepyszną SAŁATKĘ  Z MAKARONU RURKI, MOZZARELLĄ, POMIDORKAMI I AWOKADO, MAKARON Z ROSZPONKĄ, SEREM I WINOGRONAMI, MUFFINY Z OWOCAMI, DESER JOGURTOWY, KURCZAK NA SAŁATCE Z MAKARONU KOKARDKI.

Kategoria: Powiązane pliki [ 1 ]
  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
Szkoła Podstawowa nr 7 w Czeladzi.pdf Szkoła Podstawowa nr 7 w Czeladzi.pdf 18-02-12 19:52 419.39KB pobierz plik: Szkoła Podstawowa nr 7 w Czeladzi.pdf