Strona główna/Aktualności/Pomaganie to jeden z najbardziej ludzkich odruchów serca

Pomaganie to jeden z najbardziej ludzkich odruchów serca

10 Listopada 2020

Pomaganie to jeden z najbardziej ludzkich odruchów serca
Nasza szkoła wraz z Samorządem Uczniowskim przystąpiła do Kampanii Polskiej Akcji Humanitarnej ,,Wiem i Działam".
PAH powstała w 1992 roku i jej misją jest czynić świat lepszym poprzez zmniejszenie cierpienia i promowanie wartości humanitarnej.
PAH niesie pomoc nie tylko w Polsce poprzez program ,,Pajacyk"ale i pomoc międzynarodową i humanitarną.
PAH propaguje programy edukacyjne z zakresu edukacji globalnej.
Program ,,Wiem i działam"to zaangażowanie się społeczności szkolnej w cykl działań z obszaru pomocy humanitarnej,które następnie będziemy mogli wykorzystać w działaniu skierowanym do osób spoza szkoły.
Program wprowadza uczniów w zagadnienia pomocy humanitarnej, globalnych współzależności oraz działalności Polskiej Akcji Humanitarnej, a także zachęca do wspólnego działania.
Proszę śledzić stronie SU na stronie szkoły oraz na Facebooku gdzie będą wkrótce pojawiać się nowe informacje!

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację