15 LIS 2019

PASOWANIE NA PIERWSZAKA

Niezwykły czas, wszak  ...po raz 60 - ty
w tradycji naszej szkoły, najmłodsi uczniowie zostali przyjęci oficjalnie w jej poczet. Dyrektor szkoły p.Artur Polak dokonał uroczystego pasowania uczniów. Występy i popisy artystyczne dzieci podczas uroczystości przygotowanej przez wychowawczynie klas pierwszych p.Joannę Durdzińską i Izabelę Musiał, oklaskiwaki nie tylko rodzice dzieci. Zaproszeni goście : Beata Zawiła - Burmistrz ds.Edukacji wraz z p.naczelnik wydziału Elżbietą Bazańską-Wolską, radną miejską Barbarą Wszołek, dyr PP nr 5 p.Justyną Puławską oraz przedstawiciele Rady Rodziców na czele z p. Anną Skrobcz z podziwem obserwowali ich śpiew, taniec  i umiejętność recytacji.
Brawo Pierwszaki!