Strona główna/Aktualności/Zapraszamy do akcji "Szafowanie dla Adelki"

Zapraszamy do akcji "Szafowanie dla Adelki"

7 Października 2021

Po ostatniej niezwykle udanej akcji ,,Szafowania dla Oliwii” postanowiliśmy włączyć się, podobnie jak pozostałe placówki oświatowe w Czeladzi, w kolejną jej edycję. Tym razem pomóc chcemy Adelce również chorej na SMA , w związku z tym rozpoczynamy w naszej szkole od jutra zbiórkę rzeczy (firany, koce, ubrania, tekstylia, buty), która będzie trwać do 11 października 2021r.

Akcja ta będzie zakończona w naszym mieście wielkim finałem z atrakcjami dla każdego pod Honorowym Patronatem Burmistrza Zbigniewa Szaleńca, gdzie osobiście będzie odbierał worki Michał Wiśniewski wraz z organizatorami.
Dlatego można zebraną odzież przywieźć również w dniu finału, czyli 12 października w godzinach 13.00 - 17.00 na duży parking przy Rynku (ten po starym górnym targowisku),

Akcję nakręca jak zawsze Fundacja Po Pierwsze oraz Czeladzkie EKO na czelne z radnymi Barbarą Wszołek i Beatą Marcinkowską.
Ta inicjatywa jest niezwykle cenna, bowiem ma dwa cele:
1- 100% dochodu trafi na leczenie chorej na SMA Adelki!
2 -Dbamy o środowisko, dajemy drugie życie niepotrzebnym ubraniom, pościelom, firanom, kocom i innym tekstyliom!

Czeladzki finał ma być wyjątkowy, modelowy i rekordowy!
Razem postarajmy się, by tak było!
Zachęcam do udziału
Artur Polak