Strona główna/Aktualności/Kangur Matematyczny 2020

Kangur Matematyczny 2020

24 Czerwca 2020

Każdego roku w naszej szkole odbywa się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur Matematyczny 2020”. Niestety nie mógł się on odbyć tradycyjnie w marcu z powodu zaistniałej sytuacji. W tym roku konkurs przeprowadzono w wersji on-line. Uczestniczyło w nim wielu uczniów z naszej szkoły od drugiej do ósmej klasy.
Ogromnie się cieszymy, że tak wielu uczniów osiągnęło sukces i ujawniło swoje matematyczne talenty. Wynik bardzo dobry uzyskało trzech uczniów zajmując pierwsze miejsce w powiecie i równocześnie bardzo wysokie w regionie (dwa pierwsze miejsca i jedno piętnaste), po jednym z klasy 4a, 6c i 7c. Wyróżnienie zdobyło aż 12 uczniów naszej szkoły.
Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy wygranej. Brawa należą się wszystkim biorącym udział w konkursie za chęci i zapał.
Jesteśmy z Was dumni i życzymy dalszych sukcesów.
Szkolny opiekun konkursu Ilona Kuliga.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz