Strona główna/Aktualności/Zaproszenie dla uczniów do uczestnictwa w proponowanej (..)

Zaproszenie dla uczniów do uczestnictwa w proponowanej przez nas esportowej aktywności - turnieju gier komputerowych;

19 Maja 2021

Dzień dobry,

jest mi niezmiernie miło zaprosić uczniów Państwa szkoły do uczestnictwa w proponowanej przez nas esportowej aktywności - turnieju gier komputerowych;

Zespół Szkół ZDZ w Sosnowcu organizuje szkolny turniej esportowy "Tour de_ZDZ #13" w dwie gry: League of Legends i Counter-Strike: Global Offensive. Turniej odbywa się w całości online, a uczniowie uczestniczyć w nim będą z domów i po godzinach szkolnych.

Turniej przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych (7 i 8 klasy). Udział w turnieju możliwy jest wyłącznie za zgodą rodziców.

Zapisy na turniej trwają do środy (19.05) do 14:00. Finał turnieju rozpocznie się w piątek (21.05) o 17:00.

"
Drodzy uczniowie!
Chcielibyśmy zaprosić Was do organizowanego przez ZDZ Sosnowiec szkolnego turnieju esportowego z nagrodami w LOL i CS:GO 2vs2.
Udział jest całkowicie darmowy.

Zapisy trwają do środy 19.05, eliminacje tego samego dnia od 17:00, a finał, który będzie komentowany na żywo - w piątek 21.05 od 17:00.
Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są na stronie: https://setzdz.pl/tdzdz13
"

W razie pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego: 510-501-892