30 PAŹ 2019

Szanowni Państwo,

W każdy czwartek, w godzinach od 15.00 do 17.00 w Punkcie Informacyjno-Konsultacyjnym przy ul. Szpitalnej 5b w Czeladzi istnieje możliwość zgłoszenia się do Pana Adama Mzyka-certyfikowanego specjalisty w zakresie pomocy psychoterapeutycznej dla osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych, jak również borykających się z innymi problemami behawioralnymi. Pan Adam Mzyk poza wysokimi i stosownymi kwalifikacjami, posiada duże doświadczenie w pracy uzależnień i terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Ze wsparcia mogą korzystać osoby dorosłe, jak i młodzież oraz dzieci. Zapraszamy i zachęcamy wszystkie osoby, które czują potrzebę rozmowy z osobą kompetentną oraz wykwalifikowaną w zakresie uzależnień.
Ze specjalistą można kontaktować się pod nr telefonu 607-089-993.
Pomoc udzielona w Punkcie Informacyjno-Konsultacyjnym jest całkowicie bezpłatna.