06 WRZ 2019

Informacja

Archipelag Skarbów to programu profilaktyki uniwersalnej, ukierunkowany na ograniczenie zachowań problemowych (używanie alkoholu, narkotyków, wczesne zachowania seksualne, przemoc rówieśnicza), realizowany w formie mityngów w dużych grupach. Program rekomendowany w systemie rekomendacji - II poziom jakości "Dobra praktyka". Zakres programu jest ogólnopolski. Koordynatorem programu jest Pan Leszek Szczawiński. Programu Archipelag Skarbów realizowany jest we współpracy z Urzędem Miasta Czeladź.

Dnia 16.09.2019 r. o godzinie 16:00 w zakresie wzmacniania kompetencji wychowawczych odbędzie się spotkanie dla rodziców uczniów naszej szkoły.

Zwracając uwagę na ważność poruszanych tematów serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców do udziału w spotkaniu !