Strona główna/Aktualności/INFORMACJA COVID 19

INFORMACJA COVID 19

14 Października 2020

Szanowni Państwo,
dziś otrzymałem informację o potwierdzonym zachorowaniu na COVID 19 u jednej z nauczycielek. W związku z tym wszyscy uczniowie klasy VII a i wytypowani uczniowie klas III oraz ich rodziny zostają skierowani na kwarantannę do 22 października 2020. W tej sprawie w ciągu najbliższych dni będą się z Państwem kontaktować pracownicy Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Dąbrowie Górniczej.
W porozumieniu z organem prowadzącym oraz Sanepidem podjąłem decyzję o zawieszeniu zajęć w klasie VII a i przejściu na kształcenie na odległość. W związku z tym proszę, aby uczniowie klasy VII a nie przychodzili do szkoły do 22 października 2020. O szczegółach organizacji nauczania w tym czasie poinformuje wychowawca klasy i poszczególni nauczyciele.

Z życzeniami zdrowia
Artur Polak