20 KWI 2020

Drodzy Rodzice,

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Webinarze: Domowe Zasady Ekranowe w czasie pandemii organizowanego przez Fundacje Dajemy Dzieciom Siłę.

Kilka informacji:
Domowe Zasady Ekranowe pomagają zadbać o bezpieczeństwo online, uczą uważności oraz równowagi między aktywnościami online i offline. Ustalając zasady rodzic dba o kształtowanie właściwych nawyków korzystania z nowych technologii wszystkich członków rodziny. Aktualna sytuacja, związana z ograniczeniem możliwości opuszczania domu, wpłynęła na zmianę trybu życia oraz nawyków dzieci i rodziców.

Na webinar zapraszamy rodziców, którzy zastanawiają się:
- Jak radzić sobie podczas pandemii mając ograniczone możliwości organizowania dzieciom wolnego czasu?
- Jak dostosować się do obecnej sytuacji, jednocześnie respektując ustalone wcześniej Domowe Zasady Ekranowe?
- Czy kwarantanna to dobry moment na ustalanie nowych zasad związanych z korzystaniem z urządzeń ekranowych w domu?

Poprowadzą go ekspertki ds. bezpieczeństwa dzieci i młodzieży online z Poradni Dziecko w Sieci (FDDS): Magdalena Witecka i Marta Wojtas
Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji na: https://rodzice.fdds.pl/spotkanie/webinar-domowe-zasady-ekranowe-w-czasie-pandemii/

Webinar realizowany w ramach projektu Polskie Centrum Programu "Safer Internet", którego głównym partnerem jest Fundacja Orange.

Zapraszamy !
Psycholog i Pedagog szkolny