Strona główna/Aktualności/Przystąpiliśmy do projektu społecznego UNICEF Polska i (..)

Przystąpiliśmy do projektu społecznego UNICEF Polska i Fundacja Santander Bank Polska ,,TO(działa)MY ! dla uczniów klas IV-VII

11 Października 2020

Nasz szkoła przystąpiła do projektu społecznego UNICEF Polska i Fundacja Santander Bank Polska ,,TO(działa)MY ! dla uczniów klas IV-VII

UNICEF jest wiodącą organizacją humanitarną i rozwojową działającą na rzecz respektowania praw dziecka oraz zbiera fundusze, które przeznacza na pomoc potrzebującym dzieciom w najuboższych krajach świata.
FUNDACJA SANTANDER BANK POLSKA od ponad 20 lat pomaga dzieciom, młodzieży, seniorom, osobom potrzebującym wsparcia.
Młodzi ludzie mają olbrzymi potencjał i siłę sprawczą. Charakteryzuje ich zapał, chęć zmieniania świata i brak lęku przed nieznanym. Dzięki temu są otwarci na wszelkie nowości i gotowi podejmować wyzwania, jakie stawia przed nimi rzeczywistość. Lubią działać w grupie . Kreatywność i pomysłowość młodych jest ich wielkim atutem, a w połączeniu z potrzeba zmieniania świata na lepsze, może przynieść wymierne efekty.

W związku z projektem poszukujemy około 10 kreatywnych, odważnych, z dużą wyobraźnią, umiejętnością wykorzystania narzędzi TIK.…...uczniów.
Nieważne, czy jesteś uczniem piątkowym czy trójkowym, grzecznym czy niesfornym, pokaż nam swój pomysł, swoją wyobraźnię, swój talent, a masz szansę znaleźć się wśród grupy uczniów odzwierciedlających swoje zainteresowania ,zaplanować i przeprowadzić działania,
Projekt ma charakter edukacyjno-artystyczny i obejmuje obszar - EDUKACJA, KULTURA I ROZRYWKA. Odbiorcami będzie społeczność szkolna.

Do dnia 30 X,2020 roku czekamy na wasze zgłoszenia.
Koordynatorzy projektu: Renata Gawin, Beata Luty