Strona główna/Aktualności/Bożonarodzeniowy Konkurs Literacki

Bożonarodzeniowy Konkurs Literacki

23 Grudnia 2020

Święta tuż tuż... Uczniowie SP7 postanowili uatrakcyjnić ten czas swoimi literackimi talentami i napisali piękne opowiadania o tematyce bożonarodzeniowej. Opowieści były bardzo różnorodne. Są w nich zawarte rodzinne przeżycia, historie zachęcające do dawania radości innym, są elfy, podróże w czasie, a nawet...nikt by nie przypuszczał... syreny.
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie organizowanym przez Samorząd Uczniowski.

Czas na ogłoszenie wyników.
W kategorii klas 3-6 I miejsce zajęła Julia Korpak z kl. 4a, II miejsce - Natalia Posłuszny z kl. 4a, III miejsce ex aequo: Alicja Jagoda z kl. 6b oraz Nadia Nazarewicz z 4a. Przyznano również wyróżnienie, a otrzymała je Liliana Fraś , 3b.
W kategorii klas 7-8 I miejsce zdobyła Anna Balas z kl. 8c, II miejsce - Iga Miklasińska z 8b, a III miejsce ex aequo: Tomira Woźniak i Oliwia Wróblewska z 8b.
Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.
Jury przewidziało nagrody, które będą do odebrania po feriach, a i szóstki w dzienniku niebawem się pojawią.

Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunami